21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

До Дня Гідності та Свободи у закладах загальної середньої освіти  міста проведено ряд заходів: виховні години, бесіди щодо відзначення 5-ї річниці Революції Гідності та Свободи «Герої не вмирають», «Зростаймо патріотами», «День Гідності та Свободи, молодь прямує у майбутнє», «Пам’яті героїв Революції Гідності», «Усе моє, що зветься Україна», «Україна – це територія Гідності і Свободи», «Бійці невидимого фронту»; уроки-диспути «Герої – хто вони?», «Культура людської гідності» про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про їх учасників. Організовані зустрічі з учасниками проведення ООС; години спілкування «Герої Небесної Сотні. Хто вони?», патріотично-інформаційні години «Від Революції Гідності до Країни Гідності»; диспут «Що значить бути патріотом?»; літературно-музична композиція «Герої не вмирають»; презентація книжки Тетяни Бєлімової на тему ООС «Цунамі». У бібліотеках закладів загальної середньої освіти організовані виставки науково-публіцистичної літератури на тему «Майдани та українська національна ідея», тематичні виставки «Вони загинули за Україну», тематична виставка «Майдан та українська національна ідея». У школах міста організовані виставки малюнків «Україна понад усе». Проведено кінолекторій з переглядом документальних фільмів «Шлях до свободи», «Революція Гідності. Майдан».

У шкільних бібліотеках оформлені постійно діючі стенди «Герої сучасності серед нас», що відображають подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, маємо всі підстави пишатися тим, що наш народ вільний, з почуттям гідності відстоював і продовжує відстоювати своє право на краще майбутнє.