XХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

З метою піднесення престижу української мови, популяризаціїїї серед молоді, 26 листопада 2022 року проведено ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

Усього у Конкурсі взяло участь 80 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти на території Глухівської міської ради.

Учні вибороли призових місць:

Місце

Всього по ТГ

ЗЗСО, клас

Кількість переможців

І місце

9

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Глухівської міської ради Сумської області (6 кл., 10 кл.)

2

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3Глухівської міської ради Сумської області (3 кл., 7 кл., 8 кл., 11кл.)

4

Глухівський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Глухівської міської ради Сумської області (5кл.)

1

Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Сумської обласної ради (4 кл., 9кл.)

2

ІІ місце

9

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Глухівської міської ради Сумської області (7 кл., 9 кл.)

2

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області (5 кл., 8 кл.)

2

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області (3 кл., 4 кл., 5 кл.)

3

Баницький НВК: ДНЗ-ЗОШ  І-ІІІ ст. Глухівської міської ради Сумської області (10кл.)

1

Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Сумської обласної ради (10кл.)

1

ІІІ місце

9

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області (7 кл., 9 кл., 11 кл.)

3

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області (4 кл., 6 кл.)

2

Глухівський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Глухівської міської ради Сумської області (8кл.)

1

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області (10 кл.)

1

Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Сумської обласної ради (3кл., 5 кл.)

2

На високому творчому рівні були виконані роботи таких учнів:

1.

Аврошко Марія Вікторівна

3 клас

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області

2.

Міщенко Анна Олександрівна

4 клас

Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Сумської обласної ради

3.

Мороз Олександр Олександрович

5 клас

Глухівський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Глухівської міської ради Сумської області

4.

Нікольська Віолетта Олегівна

6 клас

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області

5.

Ященко Софія Валентинівна

7 клас

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області

6.

Галушка Ярослава Віталіївна

8 клас

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області

7.

Кислощаєва Юлія Вікторівна

9 клас

Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Сумської обласної ради

8.

Нікольська Маріанна Олегівна

10 клас

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області

9.

Падеріна Катерина Ігорівна

11 клас

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області

 


Google Docs2020Протоколи ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (3-4 класи)

Google Docs2020Протоколи ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)