Гурткова робота

Гурткова робота у навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році

 

Назва гуртка

К-сть груп/ год.на тижд.

К-сть дітей

Керівник гуртка

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Хореографічний (старші класи)

2/3

22

Романьок Л.М.

Хореографічний (молодші класи)

2/3

28

Таранова Н.О.

Вокальний ансамбль старших класів

2/3

15

Шаройко Н.М.

Вокальний ансамбль середніх класів

2/3

16

Оничко О.А.

Солісти-вокалісти

1/1

8

Толкачова О.М.

Хореографічний

1/1

15

Матющенко Н.К.

Волейбол

1/2

18

Гончаров О.І.

Баскетбол

1/2

18

Кузюра І.М.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Вокальна студія «Сузір’я»

1/8

12

Смоленський В.С.

Вокальна студія «Лілея»

1/5

10

Алексієнко К.С.

«Юний програміст»

1/3

10

Шликов С.М.

Літературна студія

1/1

10

Громак Н.В.

Клуб «Ерудит»

1/1

10

Мисько С.В.

Військово-патріотичний

1/9

10

Рубан Л.І.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Танцювальний колектив (середня група)

2

20

Білогур Т.В.

Драматичний

2

12

Слідюк Н.І.

«Умілі руки»

2

18

Давиденко О.О.

Танцювальний колектив (молодша група)

2

20

Слідюк Н.І.

«Чарівна голка»

2

12

Шеремет Г.І.

«Web-дизайн»

1

11

Васько М.М.

Волейбол

1

18

Гусляниця І.І.

Вокальний (молодша група)

5

12

Маслюк Т.О.

Вокальний (середня група)

1

12

Бурда О.В.

Навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4

Вокально-хоровий

1/1

16

Дзекелев Є.Л.

Волейбол

1/2

18

Кириченко С.М.

Художня обробка деревини. Різьблення по дереву

1/1

15

Кириченко С.М.

Хореографічний

1/1

17

Фурса Д.Ю.

Юні мовознавці

1/1

16

Орлова Г.І.

Сучасне оздоблення одягу. Аксесуари

1/3

15

Філатова Н.Я.

Навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня № 5

Початкове технічне моделювання

1/4

13

Сидоренко С.В.

Природа рідного краю

1/4

12

Іллюченко Т.В.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Патріотична пісня

2/2

36

Тюльпа О.І.

Вокалісти та солісти

1/2

16

Тюльпа О.І.

Фентезі

1/2

12

Муковоз О.Г.

Драматичний

1/2

15

Сірик О.Г.

Народна іграшка

1/2

12

Грудініна Н.М.

Танцювальний

2/4

38

Шумицька К.О.

Юний журналіст

1/2

10

Бороденко Н.М.

Ораторське мистецтво

1/1

14

Олійник С.В.

Ерудит

1/2

12

Колтачихіна О.В.

Рухливі і народні ігри

1/2

28

Козловський Ю.В.

Юний натураліст

1/1,5

15

Гулакова І.М.

Школа патріота

1/3

11

Пирог М.В.

«Джура»

1/3

12

Пирог М.В.

«Школа безпеки»

1/3

14

Горобець Т.М.

Дебат-клуб

1/1,5

25

Некрасова Л.М.

Школа сприяння здоров’я

1/2

28

Козловська Т.В.

Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми

Волейбол

1/2

20

Сорока В.М.

Волейбол

1/2

20

Артамонов С.Г.

Теніс (молодша група)

3/8

15

Дещенко А.М.

Заняття шахового гуртка

1/2

8

Подобєдов Л.Д.

«Мужність» (молодші класи)

2/4

40

Небилиця Д.М.

Хоровий

1/2

50

Дзекелев Є.Л.

Вокальний

3/5,2

40

Дзекелев Є.Л.

Заняття гуртка «Умілі руки»

1/2

15

Бондарев А.І.

Драматичний

1/2

18

Назаренко О.С.

Заняття фольклорного гуртка (старша, середня групи)

1/3,6

18

Солдаткіна Т.П.

«Чарівна скринька»

1/2

20

Стрельцова В.В.

«Творимо своїми руками»

1/2

10

Миськова Н.І.

«Ізонитка»

1/2

10

Морозова Н.В.

«Квілінг»

1/2

15

Маринченко Г.В.

«Квілінг»

1/2

30

Горенко Н.О.

«Квілінг»

1/2

25

Ковальова Ю.В.

«Витинанка»

1/2

20

Шевченко Т.І.

«Вишивка»

1/2

15

Кравчук С.В.

«Декупаж»

1/2

15

Лук’янова К.Ю.

«Умілі рученята»

1/2

25

Васіна О.М.

Гурток пошукового загону «Патріот»

1/3,6

15

Назаренко О.С.

Заняття музейної групи «Пам’ять»

1/5,4

15

Назаренко О.С.

Літературно-мистецька студія «Пролісок»

1/2

20

Самофал А.О.

Заняття гуртка «Інформатика»

1/1

8

Павленко Є.О.

Заняття гуртка «Любителі української словесності»

1/1

8

Кабанова О.О.

Клуб «Любителі іноземної мови»

1/1

8

Бокова І.А.

Історико-географічна експедиція

1/1

12

Ащеулова І.П.

Гурток «Юний фізик»

1/1

12

Мінченко О.В.

Гурток «Любителі зарубіжної літератури»

1/1

12

Пастушенко А.В.

Гурток «Квітникарство»

1/1

8

Шилова Н.В.

Гурток «Євроклуб»

1/1

12

Федосенко Л.І.

Гурток «Книжкова лікарня»

1/1

12

Гаркава С.В.

Гурток «Юні знавці математики»

1/1

8

Зайцева Г.М.

Гурток «Руками творяться дива»

1/2

25

Шевченко О.О.

Гурток «Вишивка бісером»

1/2

15

Зуєва М.В.

Хореографічний

3/9

60

Барновалова Г.А.

Гурток «Оригамі»

1/2

20

Солдаткіна Т.П.

Гурток «Батік»

2/9

30

Малютина Н.А.