Про підтвердження участі в НМТ учаснику ЗНО – 2022

Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ, учаснику обов’язково потрібно на цій сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ» зробити 2 кроки:

1) протягом 20 травня – 07 червня заповнити спеціальну форму та вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу якого) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ;

2) протягом 21 червня – 07 липня 2022 року вказати в запропонованому переліку назву населеного пункту, де Вам буде зручно пройти НМТ.

Щоб взяти участь у національному мультипредметному тестуванні (НМТ), Ви маєте обов’язково підтвердити своє бажання його пройти. Для цього заповніть до 07 червня 2022 року (включно) спеціальну форму, розміщену нижче: виберіть із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого плануєте перебувати в період проведення основної сесії тестування (18 липня – 04 серпня 2022 року), зазначте свої прізвище та ім’я (так, як Ви їх зазначили під час реєстрації для участі в ЗНО) і натисніть на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Для отримання запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ, обов’язково на цій самій сторінці протягом 21 червня – 07 липня 2022 року вкажіть назву населеного пункту (із запропонованого переліку), де Вам буде зручно пройти НМТ.

Той, хто у визначений період цього не зробить, на жаль, не зможе взяти участі в основній сесії НМТ.

З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудуться тестування не опубліковані. ДУЖЕ ПРОШУ  НЕ ПОШИРЮВАТИ перелік населених пунктів.

Про організацію та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.

Скріни для першого етапу підтвердження участі в НМТ.