МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

З 17 по 21 лютого 2020 року у спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проходили міські змагання з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти у залік ХХVІІІ міських спортивних ігор школярів.

За результатами цікавої та напруженої гри переможцями стали юні спортсмени ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та учні НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4, друге місце посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, третє місце зайняли спортсмени загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Призери були нагороджені грамотами відділу освіти та отримали солодощі.

Грамотами відділу освіти були нагороджені кращі гравці команд: Бурнос Олексій (ЗОШ №1), Вітюк Богдан (ЗОШ №2), Кравченко Андрій (ЗОШ №3), Шеремет Іван (НВК:ДНЗ-ЗОШ №4), Бабенко Олександр (ЗОШ №6), Євдокименко Даніїл (ліцей-інтернат).

Вітаємо учасників змагань та вчителів фізичної культури з перемогою та бажаємо удачі і перемоги на спортивній ниві у майбутньому!