Днями завершилось наймасштабніше інтелектуальне змагання – Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Від закладів освіти Глухівської міської ради участь у ньому брало 5 учнів: Литвиненко Володимир (відділення хімії та біології) – КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Базуріна Софія (відділення кібербезпеки) – Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Скосер Вікторія (відділення української мови) – Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Бражник Мелана (відділення філософії та суспільствознавства) – КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Чучвага Анастасія (відділення мовознавства (англійська мова) – Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Щиро вітаємо переможців: Литвиненка Володимира – ІІ місце (керівник Шилова Наталія Василівна) та Базуріну Софію – ІІІ місце (керівник Базурін Віталій Миколайович) з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Це результат плідної праці учнів та їх керівників!

Пишаємось вами! Бажаємо нових звершень та досягнень! Разом до Перемоги!

Переможці МАН ІІІ етап

31 травня 2023 року завершився 2022-2023 навчальний рік в умовах воєнного стану.

148 одиннадцятикласників закладів загальної середньої освіти закінчили навчання та отримають свідоцтво про повну загальну середню освіту, з них 143 будуть складати національний мультипредметний тест.

Відповідно до Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», на підставі рішень педагогічних рад закладів загальної середньої освіти на території Глухівської міської ради 15 учнів нагороджуються золотими медалями та 2 – срібними.

358 учнів 9-х класів закладів загальної середньої освіти отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту та більшість продовжить навчання у школах.

Вітаємо дітей з закінченням навчального року та бажаємо мирного неба, здійснення задумів і щасливого життя! Чекаємо на повернення наших дітей до закладів освіти та працюємо заради Перемоги!

 

26 травня 2023 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2023».

Нагадаємо, що метою відбору було виявлення та поширення кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти. Учасниками відбору були педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти. Конкурс проводився в дистанційній формі з навчальних предметів, які реалізовуються в закладах загальної середньої освіти України.

Пишаємося, що серед 15 переможців Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «РодовідУчитель – 2023» одна представниця Сумської області - СОКОЛОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель Баницького НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів Глухівської міської ради Сумської області. З творчим педагогом було укладено договір про співпрацю зі створення навчального контенту.

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ та бажаємо нових вдалих проєктів на благо вільної УКРАЇНИ!

Соколова         1

ввв

З 05 червня 2023 року розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту й триватиме до 23 червня 2023 року.  Зареєстровані учасники вже сформували й роздрукували запрошення зі своїх персональних сторінок та володіють інформацією про дату, час (за Києвом)  і місце проведення НМТ.

Основна сесія НМТ буде проводитися у дві зміни: перша – о 10:00, друга – о 15:00.

З міркувань безпеки не публікується інформація про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань.

Допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочнеться за 30 хв і припиниться за 10 хв до початку тестування, тож рекомендуємо заздалегідь прокласти маршрут доїзду. Учасники, які проходитимуть НМТ за кордоном, мають зауважити, що в запрошеннях час зазначено за Києвом.

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть україномовні педагоги, навчені українськими експертами.

Тих, хто хоче  більше довідатися про особливості проходження НМТ, Український центр оцінювання якості освіти запрошує долучитися 31 травня  о 15:00 до розмови із представниками УЦОЯО на YouTube-каналі. З неї цьогорічні учасники  й учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються відповіді на всі свої запитання про НМТ. Зокрема, на такі: які документи потрібно взяти із собою на тест, як відбуватиметься допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру, який функціонал є в тестувальнику,  яких правил потрібно дотримуватися під час тестування, як діяти в окремих нестандартних ситуаціях?

Це другий ефір із низки випусків «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.

Поставити запитання можна до 12:00 31 травня 2023 року  за посиланням

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAB-GDlDURWDC25CTwdQYgDj88mJXD4v7bihbhoLkzT8cPUw/viewform

Юні науковці Глухівської громади відзначили День науки в колі МАНівської родини на обласному фестивалі до Дня науки!

19 травня 2023 року в м.Суми відбувся захід за участю голови Сумської обласної військової адміністрації Володимира Артюха, начальника  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової. Учасниками заходу стали  учні закладів освіти Глухівської громади - переможці та призери обласних та всеукраїнських конкурсів МАН України. Нагородження, привітання, цікаві зустрічі, тематичні локації, концертна програма – все створювало атмосферу справжнього свята, яке так заслужили наші працьовиті, цілеспрямовані, творчі учні та педагоги.

Вітаємо вихованців Глухівського МЦПО та бажаємо нових перемог!

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProId4a37699cde

У рамках 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, присвяченого переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом, з 15 по 21 травня 2023 року у закладах освіти проведені заходи, а саме:

  • Національний онлайн-урок «Безпечна дорога додому» 17.05.2023;
  • індивідуальні та групові профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з батьками та учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти;
  • конкурс малюнків «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай»;
  • оформлення тематичних інформаційних стендів, книжкових виставок «Знай і вивчай правила дорожнього руху»;
  • бесіда з елементами вікторини «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай»;
  • бесіда «Дотримання правил дорожнього руху»;
  • перегляд тематичних презентацій та кінофільмів з правил дорожнього руху «Безпечна країна очима дітей»;
  • уроки з безпеки дорожнього руху: «Безпечна дорога додому», «Права та обов'язки пішоходів»;
  • зустрічі з представниками сектору реагування патрульної поліції ВП № 1 (м.Глухів) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області (про правила перетину проїзної частини, про світловідбиваючі елементи на одязі, що мають бути на пішоході, особливо, коли він рухається у темний час доби та про обов’язкове обладнання велосипеда катафотами тощо);
  • квест «Стежками безпеки».

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProIdf5c5d48d9a

18 травня 2023 року до Дня вишиванки в Україні у всіх закладах освіти проведені заходи, флешмоби «Вишиванки − свято української душі», «Вишиванку одягаємо − Україну прославляємо», екскурсії до Глухівської центральної районної бібліотеки. У Глухівському краєзнавчому музеї учні брали участь у народознавчій годині «Різнобарвні вишиванки».

День вишиванки —свято, метою якого є збереження українських народних традицій створення та носіння національної сорочки — вишиванки. Вишиванки є одним із найвідоміших символів української культури.

Вишиванка – це код нації. Національна пам’ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.

Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною!

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProId785c372d19