Шановні мешканці Глухова! Повідомляємо Вас про те, що громадяни, які заключили Декларації з лікарями КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги», мають змогу звертатися за медичною консультацією в телефонному режимі при раптовому погіршенні стану здоров’я у нічний час, вихідні та святкові дні, за номерами:

0666610367 (до терапевта), 

0666610530 (до педіатра).
Спеціалісти нададуть пацієнту необхідну консультацію. Вони порадять, які ліки можна прийняти, щоб полегшити стан хворого, запропонують звернутись у приймальне відділення лікарні (травми), пройти необхідне обстеження та відвідати свого сімейного лікаря тощо.
Нагадуємо, що на вказані номери телефонів необхідно телефонувати лише в разі невідкладного стану.

За матеріалами сайту Глухівської міської ради

На виконання розпорядження міського голови від 16.04.2019 №84-ОД «Про підготовку та проведення у 2019 році в місті Глухові Дня Європи» 17 травня 2019 року відбувся Парад країн Європи.

Учні початкової школи, батьки та педагоги КЗ СОР - Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою до Дня Захисника України порадилися та провели шкільну акцію «Зроби подарунок до свята бійцям 16 окремого мотопіхотного батальйону».

15 травня 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося нагородження переможців і призерів конкурсів дитячого малюнка та твору з теми «Лісівники плекають ліс», які проводилися у межах громадської акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Цього року на обласний етап конкурсів було представлено 159 робіт.

Вихованка гуртка «Птахи рідного краю» Глухівського міського центру позашкільної освіти Дар’я Лагута посіла ІІ місце в конкурсі малюнків та була нагороджена грамотою й цінним подарунком.

Бажаємо їй подальших успіхів.

4

1

фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки» з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення кращих зразків народного мистецтва, засобами музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел.