Анастасія Кельбас, вихованка Глухівської дитячо-юнацької спортивної школи, стала призером Премії Є.М.Созонова Всеукраїнського благодійного фонду “Дитячі шахи” у категорії 13-16 років.

23 грудня 2020 року в онлайн форматі відбулося обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін» для переможців всеукраїнських і обласних творчих конкурсів та дітей-сиріт дошкільного та шкільного віку, які знаходяться під опікою та піклуванням. Діти мали змогу насолодитися концертною програмою та отримали солодкі подарунки від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

19-20 грудня 2020 року у КЗ «Глухівська школа мистецтв імені М.Березовського» пройшов 30-й ювілейний шаховий турнір серед команд учнів закладів загальної середньої освіти - Кубок Олександра Алдошина. У турнірі брали участь 5 команд по 4 гравці у кожній.

З метою пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді, формування в них активної життєвої позиції, активізації творчих здібностей, щорічно, починаючи з 2018 року, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоді проводить обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

З метою привернення уваги громадськості до потреби подолання гендерно-зумовленого насильства, зокрема домашнього, жорстокого поводження з дітьми, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, широкого висвітлення забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та задля активізації співпраці держави та громадського суспільства у цій сфері, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства з 25 листопада по 10 грудня 2020 року в усіх закладах освіти міста було організовано проведення щорічної акції «16 днів проти насильства».

Благодійний фонд «Наш Слід» запрошував творчих дітей поділитися своїми досягненнями та талантами і 15 листопада прийняти участь у 24-му Міжнародному творчому фестивалі-конкурсі «Зоряна брама».