Весело і змістовно пройшли зимові канікули в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3. Розпочались канікули новорічними ранками та карнавалами, під час яких разом з  Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами діти з радістю брали участь у конкурсах, іграх та показали свої творчі здібності та отримували призи та солодкі подарунки.

З 8 по 10 січня 2019 року в приміщенні школи мистецтв імені Максима Березовського пройшов 29–й міський командний шаховий турнір серед учнів закладів загальної середньої освіти «Кубок Алдошина» під керівництвом тренерів-викладачів міської ДЮСШ з шахів Олександра та Тетяни КЕЛЬБАС.

04 січня 2019 року на площі Рудченка біля міської новорічної ялинки відбулася святкова музично-розважальна програма для дітей, підготовлена загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №3.

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнів, виховання шани до культури і традицій українського народу щороку проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

23 грудня 2018 року у спортивній залі агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Сумського НАУ проходив традиційний різдвяний турнір з тенісу настільного за участю юних спортсменів із м.Кролевець, м.Короп Чернігівської області, с.Мазівка Путивльського району та вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом тренерів-викладачів Алли Матейчук та Антоніни Дещенко.