Любов до свого народу, до своєї землі починається зі знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знаннями багатющої народної творчості. Наша рідна Україна – славна і чудова земля із чистими річками, мережаними нивами. Ще з часів Київської Русі наші пращури цінували здоров’я, загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість вони проявляли в іграх, забавах, які часто проводили у традиційні свята українців.

Як можна привітати осінь? Педагоги та батьки дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) «Світлячок» потішили малят, організувавши багатий та веселий осінній ярмарок!

З 08 по 11 жовтня 2018 року на футбольному полі ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися міські змагання з футболу у залік ХХVІІ спортивних ігор школярів міста.

10 жовтня 2018 у міському парку відпочинку проходили міські змагання з легкоатлетичного кросу «Золота осінь 2018» серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н., у яких брали участь учні 6 шкіл міста.

Традиційно в першу неділю жовтня приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари. Сонце стає лагідним і бажаним, небо – синім і глибоким. Усі фарби стають насиченими і теплими. Це день, коли звучать слова подяки педагогам за їх невтомну працю, за їх творче вміння сіяти в дитячі серця зерна Любові, Добра, Справедливості.

02 жовтня 2018 року у міському парку відпочинку проходили змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІ міських ігор серед школярів старших та молодших вікових груп.