З 05 по 09 вересня 2019 року в місті Конотопі на базі Конотопського центру дитячо-юнацької творчості відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі).

Традиційно освітяни міста зібралися 30 серпня 2019 року у міському Палаці культури на урочисті зібрання, щоб підвести підсумки роботи за минулий навчальний рік і окреслити пріоритетні завдання на 2019-2020 навчальний рік.

Літо для школярів – це пора не тільки відпочинку, а й можливість задуматись над своїм професійним вибором. Правильний вибір професії є важливою ланкою у житті кожного школяра.

21 липня 2019 року в місті Пазарджик ( Болгарія) стартував Кубок світу з судномодельного спорту у класі «М» радіокерованих моделей. Україну на Кубку світу представили кращі вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти: майстер спорту - БОРЩ Дмитро, кандидати у майстри спорту – ТУМАН Кирило та НАУМЕНКО Іван. Уперше брав участь у світових змаганнях ЧЕЧЕЛЬ Олексій.

З 10 по 14 липня 2019 року в місті Києві відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту, моделі секції «М» ( швидкісні радіокеровані).