Кожного року 16 листопада світ відзначає міжнародний День толерантності. Заклади освіти міста не стали виключенням. З 12 по 16 листопада в садочках та школах пройшов тиждень «Виховуємо толерантність».

З 12 по 16 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулися міські змагання з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти у залік ХХVІІ спортивних ігор школярів міста.

З 9 по 11 листопада 2018 року у м.Суми проходив Всеукраїнський турнір з шахів «Кубок Національного Корпусу України», у якому брали участь кращі спортсмени із різних міст (більшість із Сумської області), 2 майстри спорту та 12 кандидатів у майстри спорту.

9 листопада вся Україна відзначає важливе свято – День української писемності та мови. Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 разом з учителями української мови та літератури ретельно готувалися до цього дня. Класними керівниками були проведені виховні години на тему: «Якою мовою говоримо?».

«ВІНОЧОК ДРУЖБИ»

04 листопада 2018 року на базі Сумського державного університету був  проведений обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби». Мета фестивалю – виявлення і підтримка талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, популяризації народного хореографічного мистецтва, сприяння та розвитку національної культури.

24 жовтня 2018 року в Київі у Великий конференц-залі НАН України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар для тренерів проекту «Впевнений старт», організований ТОВ «Українська академія дитинства».