З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період боротьби з нацизмом у роки Другої світової війни, гідного відзначення Дня партизанської слави з 17 по 21 вересня у закладах загальної середньої освіти міста були проведені урочисті лінійки, виховні години, години спілкування: «Ваш світлий подвиг незабутній», «Подвигу жити вічно», години пам’яті «Партизанськими стежками», «Україна – земля героїчного народу», «Мишко Семенистий - юний розвідник І-го Глухівського партизанського загону», «Народні месники. Рух опору», віртуальна подорож «Від Путивля до Карпат».

Літо промайнуло дуже швидко. Попереду новий навчальний рік – рік клопіткої і напруженої праці, рік нових здобутків і перемог. Міський центр позашкільної освіти радо зустрічав дітей святом Позашкілля, що тривало з 17 по 21 вересня 2018 року.

У всьому світі 21 вересня відмічається Міжнародний день Миру. Учні закладів загальної середньої освіти міста щороку долучаються до цього масштабного заходу – за участі дітей проводяться ряд заходів з метою привернення їхньої уваги до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства, дотримання принципів добра, поваги, гуманності.

15-16 вересня в Дніпрі пройшов фестиваль Interpipe TechFest 2018, який зібрав понад 15 тисяч відвідувачів зі всієї України. Протягом двох днів свої досягнення і новітні розробки в області науки та техніки демонстрували підприємства, стартапи та заклади освіти.

17-18 вересня 2018 року на міському стадіоні «Дружба» проходили міські змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2008, 2007 та 2006 років народження. У змаганнях брали участь 5 закладів загальної середньої освіти.

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом з 3 по 9 вересня 2018 року в усіх закладах освіти міста проходив Олімпійський тиждень, у рамках якого відбулися виступи кращих спортсменів, різні конкурси й вікторини, фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, показові виступи провідних спортсменів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.