Вітаємо!!!

У чемпіонаті Сумської області з шахів серед чоловіків вихованець Глухівської ДЮСШ Андрій ПАНЧЕНКО виконав норматив кандидата в майстри спорту і посів 8 місце.изображение viber 2022 11 29 10 29 02

З метою вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років у закладах освіти протягом листопада 2022 року проведені:бесіди, виховні години, присвячені історичним подіям та наслідкам голодоморів 1932-1933, 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, а саме: «Трагедія що сколихнула землю», «Вогонь скорботи в серцях навіки», «Голодомор – біль душі і пам’ять серця», «Чорні сторінки голодомору 1932-1933 рр.», «І пам’яті свіча не згасне», «Трагедія, історія, пам`ять», «Голодомор. Страшна сторінка моєї держави», «Вічна пам’ять замореним голодом», «Невиліковний біль – Голодомор», «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття», «Сколихнулась Україна від скорботи і жалю», «Розіп’ята душа на хресті всевишньої печалі», «Україна пам’ятає»;

година спілкування «Хто жив-не забуде: голодомор і діти»;

урок-конференція: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид українського народу в друкованих спогадах свідків, творах літератури і мистецтва»;

практичні заняття «Голодомор в особистих історіях», «Правда про Голодомор-геноцид – усні свідчення тих, хто вижили»;

засідання у форматі «круглого столу», присвячених 90-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні, а саме: «Час не має влади над пам’яттю», «Мертві не простять, живі не забудуть»;

усний журнал «Голодомор 1932-1933 років – біль серця всієї України»;

години пам’яті «Вогонь скорботи в серці навіки», «Жнива скорботи», «Світ визнає»; відеолекторій «Україна пам’ятає серця»;

онлайн захід «Тихо свічка мерехтить …На долонці зернятко лежить..»;

інформаційний дайджест «Голодомор – геноцид українського народу»;

майстер-клас «Створення квітки-незабудки до дня вшанування пам’яті жертв Голодомору»;

створені куточки пам’яті «1932-1933 роки –пам’ятаємо…»;

перегляд та обговорення тематичного відеоролику «Ти приніс мені яблуко?»;

тематичні онлайн-виставки історичної та документальної літератури у бібліотеках закладів освіти, проведення бібліотечних уроків, присвячених Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Заклади освіти на території Глухівської міської ради 26.11.2022 брали участь у акції «Запали свічку пам’яті».

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProIdb593af8f27

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей та відзначення Дня Гідності і Свободи у закладах освіти проведено ряд заходів (у режимі-онлайн), а саме:

 • виховні години: «Тернистий шлях до Свободи. Воля і гідність українського народу», «Ми  діти твої, Україно!», Якою ціною було завойоване щастя…», «Вони віддали життя за Україну», «Подвиг, який не забути», «З Україною в серці», «Патріотизм – потреба України, кожного українця», «Герої завжди поміж нас», «Вони країни славнії сини», «Герої не вмирають! Слава героям України!»;
 • інформаційна хвилинка «Сонця і миру  моїй Батьківщині», «Що означає бути гідним?», «Країна не скорених», «Україна гідна свободи», «Небесна Сотня: подвиг, що надихає», «Небесна 100. Герої, що не вмирають»;
 • диспут «Україна гідна свободи»
 • години спілкування: «Козацькому роду нема переводу», «Революція Гідності – погляд у майбутнє», «Революція гідності : очікування та здобутки України на шляху до Європи»;
 • урок патріотизму: «Наш дух не зламати, свободу не вбити»;
 • уроки мужності: «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України»,«Я славлю свою рідну Україну»;
 • перегляд презентації  з обговоренням «Що таке Гідність для українців»;
 • інформаційна хвилинка «Сонця і миру  моїй Батьківщині»;
 • конкурc малюнків «Мій рідний край, що зветься  Україна»;
 • випуск стіннівок, перегляд документальних фільмів;
 • бібліотечний захід до Дня Гідності та Свободи «Нескорена країна».

Учні 1-4 класів висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні…».

Заклади освіти підготували відеопрезентації до Дня Гідності та Свободи.

Протягом листопада 2022 року у закладах освіти проведена віртуальна виставка «З Україною в серці»; оформлена виставка художньої літератури «Майдан у кожному серці»; проведено кінолекторій із переглядом документального фільму «Зима, що нас змінила».

https://www.youtube.com/watch?v=NHQ6CVHd3qY

https://www.mediafire.com/file/1u4pk32awyp6322/0-02-05-a7c1956ae951546a80daaa40cd9ffe2481725cee4707683f4e83fe6f0a63b965_dda8ced5.mp4/file

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProId0fd8604326

Протягом листопада 2022 року у закладах загальної середньої освіти проведені заходи у рамках Тижня безпеки дорожнього руху :

 1. Єдиний Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».
 2. Практичне навчання «Надання домедичної допомоги постраждалим унаслідок ДТП». Цикл заходів з практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.
 3. Бесіди «Дорога до школи», «Правила поведінки на вулицях та дорогах у темну пору доби. Використання світлоповертаючих елементів на одязі», «Забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки».
 4. Онлайн перегляд та обговорення мультфільмів «Азбука безпеки на дорозі», «Пам’ятка пішохода», «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам».
 5. Конкурс колажів «Ми за безпеку дорожнього руху!».
 6. Вікторини «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай».
 7. Організувати перегляд тематичних презентацій та кінофільмів з правил дорожнього руху.
 8. Конкурс малюнків «Дитинству - безпечні дороги».
 9.  Віртуальна книжкова виставка «Твій друг - безпечний рух».
 1. Розміщення у соціальних мережах поради для батьків в онлайн режимі.

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху з метою поширення серед учасників освітнього процесу у заклади освіти направлено соціальний відеоролик, спрямований на недопущення травмування дітей на дорозі.

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProIdcbb1aadbbe

 

18-20 листопада 2022 року в  м. Суми відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з боксу серед юніорів 2007-2008 р.н., юнаків 2009-2010 р.н. та молодших юнаків 2011-2013 р.н.

У ході запеклої боротьби спортсмени Глухівської міської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача з боксу Дмитра Харитоненка посіли призові місця:

Кривоший Артем, Муковоз Нікіта, Муковоз Володимир, Радіонов Климент - І місце.

Карпенко Євгенія – ІІ місце.

Вітаємо спортсменів та тренера-викладача Харитоненка Дмитра Миколайовича із перемогою та бажаємо нових спортивних звершень!

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProId8357e4cbaa

11 листопада розпочато проведення інформаційно-цифрової пролонгації з вчителями-предметниками закладів загальної середньої освіти на території Глухівської міської ради. Відповідно до плану пролонгації заходи сплановані кожної п'ятниці протягом шести тижнів , у ході яких вчителі інформатики закладів освіти будуть навчати своїх колег працювати з актуальними на сьогодні інформаційними технологіями.

  Першовідкривачем даних зустрічей став учитель інформатики Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Маслюк Сергій Миколайович, який змістовно відповів на ряд запитань колег щодо організації їх роботи на безкоштовному веб-сервісі дистанційного навчання Google Classroom. До першого онлайн-навчання приєдналися 39 педагогів різних освітніх галузей Глухівської громади.

  Чекаємо всіх бажаючих на наступному онлайн-навчанні 18 листопада 2022 року, тематикою якого буде «Робота з конструкторами по створенню презентацій та відеоуроків».

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProId5773a0df5c

 

 

5 листопада відбулась «Першість Глухівської міської територіальної громади з тенісу настільного серед юнаків та дівчат» на базі Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Змагались 37 спортсменів з Глухівської, Кролевецької та Коропської громади.

Серед юнаків 2006-2008 р.н. першість здобув глухівчанин Кирило Агеєнко, друге місце виборов Тарас Больба з міста Кролевець, третім став Кирил Страфун  м. Кролевець.

У юнаків 2009-2011 р.н. золото у Миколи Зеленого м. Глухів, срібло у Миколи Павлова м. Глухів.

У віковій категорії  2012 р.н. і молодші переможцем став Ілля Гремедчук м. Кролевець, другим - Єгор Отрошок м. Глухів, третім - Олександр Зелений м. Глухів.

Серед дівчат 2006-2008 р.н., виборола золото Поліна Сідько м. Кролевець,  срібною призеркою стала Анна Кучерява м. Кролевець, бронзовою - Кіра Левшенюк м. Глухів

У дівчат 2009-2011 р.н перемогу здобула  Ірина Гергель м. Кролевець, друге місце у Поліни Моцної м.  Кролевець, третє - у Єлізавети Риженко м. Глухів.

Найменші дівчата - глухівчанки  (2012 р.н. і молодші) підкорили п'єдестал: перше місце у Анни Реви, друге у Альбіни Сорокіної, третє у Мілани Гавриш.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Глухівської міської ради, медалями відповідного ступеню та солодкими призами.

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny#sigProId7cacd53912