ПЕРЕМОГА СУДНОМОДЕЛІСТІВ

З 01 по 04 жовтня  2020  року у місті Дніпрі  відбулися міжнародні змагання  «ЕКО-Майстер 2020» на  Кубок  України (ІІІ етап) з судномодельного спорту у класі  «М» (швидкісні радіокеровані моделі). 

Вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти БОРЩ Дмитро, ТУМАН Кирило,   ЧЕЧЕЛЬ Олексій та ЧЕЧЕЛЬ Єлизавета  взяли участь у змаганнях. Спортсмени  змагалися у п’ятьох  класах моделей:   ECO mini team (18 хвилинна естафетна гонка),  ECO mini , HYDRO 1, mini MONO, ЕKO  EKSPERT.

У  напруженій боротьбі, спортсмени-глухівчани здобули командну перемогу  у класі моделей ECO mini team (18 хвилинна естафетна гонка) та стали володарями Кубку України. Команда Глухівського МЦПО уже декілька років поспіль не поступається  іншим спортсменам  першості   у цьому класі моделей.

Окрім здобутої командної перемоги,  у особистому заліку:  БОРЩ Дмитро  посів два ІІІ місця  у класі моделей: mini MONO та ECO mini;  ТУМАН Кирило, змагаючись з дорослими, майстрами спорту міжнародного класу, упевнено виборов ІІІ місце у класі моделей  HYDRO 1;  ЧЕЧЕЛЬ Олексій завоював друге  місця у класі моделей: mini EKSPERT.

Команда міста Глухова нагороджена  Кубком України та Дипломом. У особистому заліку спортсмени нагороджені золотими, срібними та  бронзовими медалями відповідно зайнятих місць.

Підготував  команду ГРУДИНА Микола Михайлович, керівник гуртка «Судномоделювання».

Бажаємо спортсменам та їх тренеру подальших успіхів та перемог.     

IMG 7b7d5d9890d5b849fa943048919da02f V