Гідне представлення України на Міжнародних змаганнях!

Вихованці гуртка «Робототехніка»  Глухівського центру позашкільної освіти брали участь та отримали найкращі результати у Міжнародних змаганнях з робототехніки, які проходили з 14 по 18 березня 2021 року онлайн у режимі реального часу.

Організатор змагань – Центр робототехніки «Леумі», факультет машинобудівництва. Техніон Сіті (місто Хайфа, Ізраїль).  Основна мета конкурсу - створити модель автономного роботизованого автомобіля, який може рухатись відповідно правил дорожнього руху, наприклад, світлофором, сигнальними знаками і забезпечувати безпечну дистанцію.

Умовами конкурсу було передбачено п’ять номінацій: обережне водіння, гонки, парковка заднім ходом, ініціативи по безпечному дорожньому руху, категорія 3D CAD (змагання для вивчення конструкції автомобіля). Конкурс проходив у очно-заочному форматі. Команда готувала презентацію і знімала  відео з поясненням.  Презентацію було представлено на англійській мові, де діти показали високі знання не тільки з робототехніки, а й з англійської мови.  

Команда  «Smart-choice» у складі: Даніїла САГАЙДАКА, Богдана МІНЧЕНКА, Анни САГАЙДАК, Олександра МІНЧЕНКА, Вероніки ВЕРТЮКОВОЇ, Кирила АНТОНЕНКА  показала високі знання та практичні навички та упевнено отримала призові місця у чотирьох номінаціях із п’яти. Змагалися юні конструктори та винахідники серед 46 команд із 12 країн світу (Україна, Китай, Аргентина, Індія, Росія, США, Грузія, Японія, В’єтнам, Ізраїль, Бразилія, Мексика). У номінації «Гонки» Даніїл САГАЙДАК отримав перемогу та став Чемпіоном світу. Команда  «Smart-choice»  завоювала:  ІІ місце у номінації  «категорія 3D CAD», ІІ місце у номінації  «Ініціативи по безпечному дорожньому руху», ІІІ місце у номінації «Парковка заднім ходом».

Підготував команду САГАЙДАК Павло Миколайович, керівник гуртка «Робототехніка» Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради.

Вітаємо вихованців та їх керівника! Упевнена перемога нехай надихає Вас на подальші успіхи!Robotrafik