Земля наш дім

17 травня 2022 року за допомогою платформи ZOOM відбувся Всеукраїнський конкурс наукових робіт для школярів «Земля – наш дім», організатором якого є кафедра агрометеорології та агроекології Одеського державного екологічного університету.

Головною метою конкурсу було  залучення учнів старших класів до творчої діяльності в різних областях науки і техніки,  розширення наукового інформаційного обміну між провідними спеціалістами закладів шкільної та вищої освіти, а також залучення талановитої учнівської молоді до науково-дослідницької роботи.

На початку заходу виступив ректор Одеського державного екологічного університету, доктор фізико-математичних наук, професор Степаненко Сергій Миколайович.

Конкурс складався із захисту наукового проєкту.

Учні 8-х   класів Глухівської ЗОШ №3 Конопля Станіслав та Каганцова Анна  взяли участь у конкурсі в номінації «Землеустрій та моніторинг територій» та «Географія та ландшафтознавство».

Роботи захищали школярі з Дніпра, Полтави, Одеси, Львова, Глухова. Серед учасників було виділено одне перше місце, два других та два третіх місця.

За результатами конкурсу перемогли наші учні, керівником яких є вчитель географії Воробйова Наталія Володимирівна. Тож вітаємо Станіслава Коноплю із занятим І місцем та Анну Каганцову із занятим ІІ місцем у конкурсі «Земля – наш дім». Бажаємо миру, творчої наснаги та підкорення нових вершин.

Для статті 3Для статті 6Снимок