Он-лайн зустічі вчителів історії, української мови та літератури, зарубіжної літератури

Із 1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів приймають естафету впровадження реформи НУШ. Це означає, що на педагогів чекають суттєві зміни в освітньому процесі, опанування нових підходів до навчання та ще безліч інновацій! Їм першим доведеться працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти та Типовою освітньою програмою для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

26-27 травня відбулися онлайн-зустрічі вчителів історії, української мови та літератури, зарубіжної літератури, які будуть викладати згадані предмети в 5-х класах НУШ. Крім теоретичної частини зустрічі на педагогів чекала робота в секційних залах ZOOM за певною тематикою.

Для вчителів української мови стало приємною несподіванкою онлайн-спілкування з авторським колективом підручника для даного предмета під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Сумського державного педагогічного університету імені А.Макаренка Олени Семеног. Кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Дятленко та Дмитро Білясник, учитель української мови та літератури Шосткинської гімназії ознайомили присутніх з родзинками підручника.

123