МАНівці міста Глухова повернулися з перемогою!

Традиційно щороку в лютому місяці на базі Сумського державного педагогічного університету проходить ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цього року юні науковці 18 лютого писали контрольні роботи з базових дисциплін, а 19 лютого представляли свої наукові дослідження.

Команда науковців міста Глухова у складі учнів загальноосвітніх шкіл №1, №3, №6 та ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою – вихованців гуртків дослідницько-експериментального відділу міського центру позашкільної освіти – наполегливо відстоювали звання «кращих дослідників».

За результатами конкурсу-захисту глухівська команда виборола 10 призових місць. За попередніми даними чотири учні зайняли І місце: Ємельяненко Максим, Борщ Максим, Ковшуля Владислава та Троша Ангеліна; три учні зайняли ІІ місце: Коротка Анастасія, Петрусенко Олеся та Сидоркін Владислав; три учні ІІІ місце: Болбот Анастасія, Москаленко Анастасія та Михайленко Юлія. Всі роботи були цікаві, ґрунтовні та відрізнялися новизною й актуальністю, захоплювали практичним застосуванням і неймовірними додатками.

Висловлюємо щиру подяку науковим керівникам, педагогам, науковим консультантам, батькам за їх підтримку у виборі теми, написанні, оформленні, презентуванні роботи. А також вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Бажаємо вам: сягайте до недосяжного! Добивайтеся до нездійсненного! Успіхів вам і нехай ваші мрії втілюються в життя!