ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня українці відзначають величне свято — День Незалежності України. Незалежність держави - це свято пам’яті про предків, що творили націю і боролися за державність, це велика подія, яка дала народові можливість самому вирішувати свою долю, а розвиток і процвітання України залежить від єдності, взаємоповаги та високої громадянської позиції. Заклади освіти долучилися до святкових урочистостей, присвячених 29-й річниці незалежності України.

З нагоди свята, за високі творчі досягнення, ініціативу, ефективне впровадження інноваційних технологій, команду гуртка «Робототехніка»   Глухівського міського центру позашкільної освіти у складі: САГАЙДАКА Даніїла, МІНЧЕНКА Богдана, МІНЧЕНКА Олександра, АНТОНЕНКА Кирила та керівника команди САГАЙДАКА Павла Миколайовича  занесено до Книги Пошани Глухівської міської ради та вручено свідоцтво.   

Грамотою Глухівської міської ради нагороджено МАТЮЩЕНКО Надію Костянтинівну, керівника хореографічного гуртка центру, за високий професіоналізм, творчість та ініціативу, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, ГУЛЬЦЯ Валентина Федоровича, завідувача господарством Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за сумлінне виконання службових обов’язків, високу виконавську дисципліну, професіоналізм.

Щиро вітаємо усіх українців зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, миру та злагоди. Нехай любов до України надихає Вас на добрі справи та подальше професійне зростання!