СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ - 2020

Традиційно освітяни міста зібралися 28 серпня 2020 року у міському Палаці культури на урочисті зібрання, щоб у новому форматі підвести підсумки роботи за минулий навчальний рік і окреслити пріоритетні завдання на 2020-2021 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь Олена Ковальова, голова міськрайонної профспілки працівників освіти, Алла Рябуха, начальник управління Державної служби якості освіти в Сумській області, педагогічні працівники міста, керівники закладів освіти, їх заступники.

Начальник відділу освіти Глухівської міської ради привітала учасників конференції, молодого спеціаліста Анну Губатенко, музичного керівника дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Журавка», вчителів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лілію Самощенко та Людмилу Некрасову із 30-річчям роботи у даному закладі освіти; вручила грамоти й сертифікати переможцям міського огляду-конкурсу на кращу підготовку до нового навчального року: колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (директор Калиновська І.М.) та колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка» (завідувач Матюхіна О.В.).

Також були нагороджені грамотами відділу освіти та сертифікатами переможці XXVIII міських спортивних ігор школярів:

І місце – команда ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (директора Терещенко І.І.);

ІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (директор Калиновська І.М.);

ІІІ місце – команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Юдіна О.О.).

Людмила Григорівна привітала Олену Кабанову, вчителя української мови та літератури ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, із занесенням на обласну Дошку Пошани «Педагогічна гордість Сумщини».

Колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чебурашка» за ІІІ місце в обласному фестивалі-огляді фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у номінації «Діти-батьки-педагоги – партнерська взаємодія в освітньому процесі закладу дошкільної освіти», соціальний педагог загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Тетяна Козловська за ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращий психологічний кабінет закладів освіти в номінації «Кращий кабінет соціального педагога»  були нагороджені грамотами відділу освіти та сертифікатами.

За вагомий внесок у роботу з обдарованими учнями, розвиток їх творчих здібностей, високу професійну майстерність у підготовці школярів до Всеукраїнських учнівських олімпіад Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації були нагороджені вчителі закладів загальної середньої освіти за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Голова територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Олена Ковальова привітала присутніх, побажала успіхів та здобутків у новому навчальному році.

До уваги учасників конференції у рамках нового формату були представлені до перегляду відеофільми про результати впровадження освітньої реформи в закладах освіти «Робота закладів дошкільної освіти за інноваційними освітніми проєктами» та «Нова українська школа: від якості умов до якості результатів».

До всіх присутніх з вітальними словами звернулася начальник управління Державної служби якості освіти в Сумській області Алла Рябуха та визначила основні завдання та напрями роботи управління.

Підсумком роботи було прийняття резолюції серпневої конференції працівників освіти міста.

Відділ освіти Глухівської міської ради вітає з початком нового навчального року всіх, хто віддає свої знання, вкладає в учнів частку свого серця і душі і бажає всім міцного здоров’я, натхнення, наснаги, терпіння, злагоди, благополуччя та родинного затишку!

Щасливого й мирного 2020-2021 навчального року!