ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом з 7 по 13 вересня 2020 року в усіх закладах освіти міста проходив Олімпійський тиждень, у рамках якого відбулися виступи кращих спортсменів, різні конкурси і вікторини, фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи.

11 вересня 2020 року на площі Рудченка відбулось урочисте свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту. За активну участь у фізкультурно-спортивному житті міста грамотою Глухівської міської ради були нагороджені Михайло ОСТАПЕНКО, тренер-викладач ДЮСШ з футболу та вихованці відділення ДЮСШ: Даніїл ШПАКОВ, Марія НИЖНИК, Андрій ПАНЧЕНКО, Владислав ГОНЧАРЕВСЬКИЙ, Діана ГРОМАК, Сергій ЄРЬОМІН, Кирило ЩЕБЕДЬКО, Ярослав ОВСІЄНКО, Євгеній МОСКАЛЬОВ, Марія ПОЛОВКО, Катерина ЛУКА, Захар ЗАЛЬОТОВ, Максим РОМАНЕНКО, Андрій МОРОЗ, Юлія БОКОВА, Катерина КАРАБУТА, Софія ТИХОНОВА, Микола ЗАХЛЄБАЄВ, Яромир КЕЛЬБАС.

З нагоди свята бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних атлетів заради щасливого майбутнього!