МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНОВИТИХ ТА ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ «НАДІЯ»

26 травня 2021 року у міському Палаці культури традиційно пройшов міський фестиваль талановитих та обдарованих дітей «Надія», на якому нагороджуються здібні, талановиті, розумні та творчі діти.

На свято були запрошені почесні гості міста, керівники, вчителі, батьки та діти.

При підбитті підсумків роботи за рік кращими визначено більше 100 учнів, які стали переможцями та призерами конкурсів на міжнародному рівні, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України, ІV етапу мовно - літературних конкурсів П.Яцика та Т.Шевченка, переможців творчих конкурсів та спортивних змагань на обласному та державному рівнях, учасниками міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Мистецький водограй». Церемонію нагородження номінантів грамотами та подарунками проводили секретар міської ради Людмила Васянович, заступник міського голови Маріанна Васильєва, начальник відділу освіти Оксана Юдіна.

Підсумком міського фестивалю став святковий концерт, який підготували талановиті та творчі діти, лауреати міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Мистецький водограй».

Щорічне проведення фестивалю «Надія» знаходить нове сузір’я здібних і талановитих дітей, відкриває їм широку дорогу у світ науки, спорту й мистецтва.

Побажаємо нашим юним обдаруванням здійснення заповітних мрій. Нехай їх творчість досягає великих перемог, а у серці кожного панує Віра, Злагода й Надія!