Змагання «РОБО-STEM»

5 червня 2021 року у стінах технічного відділу Глухівського міського центру позашкільної освіти вперше відбулися міські змагання з робототехніки. На захід завітали батьки гуртківців та діти міста, яким цікава робототехніка.

Учасниками змагань були кращі вихованці гуртка «Робототехніка» (кер. Павло Сагайдак) які поділились на 3 команди по чотири учасники.

Готуючись до змагань діти активно виготовляли й програмували роботизовані системи, вчили правила дорожнього руху й активно поглиблювали навики програмування в програмі «С++».

Змагання проходили в чотирьох конкурсних номінаціях:

  • «А» - рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі;
  • «В» - базове програмування на мові С++;
  • «С» - конкурс з правил дорожнього руху;
  • «D» - сумо.

Переможець кожної номінації визначався за найбільшою кількість набраних балів. Так, у номінації «А» переможцем став Чечель Олексій, у номінації «В» - Муковоз Ігор, у номінації «С» - Розумних Матвій та в номінації «D» - Суботін Нікіта. Також були визначені призери,які вибороли ІІ та ІІІ місця: Сагайдак Анна, Кривоший Артем, Кожедуб Кирило, Демішев Кирило, Вертюкова Вероніка, Антоненко Кирило та Мінченко Богдан..

Всі учасники заходу були нагороджені грамотами та солодкими подарунками за зайняті місця, а переможці отримали ще й пам’ятні тематичні сувеніри.