Упевнена перемога судномоделістів

З 17 по 21 червня 2021 року в місті Суми  відбувся 2 етап   Кубку України з судномодельного спорту , моделі  секції «М» та Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді  (юніори) на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з судномодельного спорту («М» -швидкісні радіокеровані моделі).  

         Команда Глухівського міського центру позашкільної освіти упевнено виборола  Кубок України та Кубок УДЦПО, зайнявши перші місця у командному заліку. Черговий раз прославляли місто Глухів спортсмени -вихованці судномодельного гуртка: ТУМАН Кирило, ЧЕЧЕЛЬ Олексій, КОРСУН Роман, ПОЛІЩУК Катерина. КОРСУН Роман та ПОЛІЩУК Катерина виступали вперше на змаганнях такого рівня та успішно пройшли перші випробування, проявивши витримку та наполегливість.

       У особистому заліку: ТУМАН Кирило зайняв І місце у класі моделей ECO mini та ECO TEAM mini , ІІ місце- ECO expert, ІІІ місце- HYDRO 1 ю.

ЧЕЧЕЛЬ Олексій -  І місце у класі моделей  ECO expert та ECO TEAM mini,

 ІІ місце - mini MONO.

      Поряд з юніорами виступали дорослі - колишні вихованці судномодельного гуртка Глухівського МЦПО : БОРЩ Дмитро, НАУМЕНКО Іван, які завоювали призові місця на Кубку України.

Підготував команду  – ГРУДИНА Микола Михайлович.

     За підсумками змагань учасники нагороджені Золотими,  Срібними    та  Бронзовими медалями,  Грамотами  та Дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти.