ПЕРЕМОГА КАРТИНГИСТІВ

З 17 по18 червня 2021 року на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  відбувся ІІІ (обласний)  етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу. Змагання проходили на аеродромі  сільгоспавіації по трасі Чернігів -   Київ.

Програмою змагань передбачалися особисті змагання з швидкісного маневрування та шосейно-кільцевих перегонів у різних класах картів.

        У змаганнях взяли участь вихованці гуртка «Картинг» Глухівського міського центру позашкільної освіти: Бурнос Олексій, Євдокименко Данило, Луценко Уляна, Дещеко Агнія, Кривошеєв Тимур, Курлук Роман, Мельник Кирило. У напруженій боротьбі, Кривошеєв Тимур завоював І місце у класі «Кадет», Бурнос Олексій посів ІІ місце у класі «125-безкоробка», Мельник Кирило - два ІІІ місця у класі «Піонер-Н», Дещенко Агнія – ІІІ місце у класі «Піонер – Н – міні».

    Поряд з учнівською молоддю виступали дорослі спортсмени – колишні вихованці гуртка «Картинг» Глухівського МЦПО: Євдокименко Роман та Єрофеєв Геннадій, які посіли І та ІІІ місце відповідно у класі «Популярний- М».

   Підготував спортсменів керівник гуртка «Картинг» Глухівського міського центру позашкільної освіти Бурнос Сергій Анатолійович.

   Бажаємо спортсменам та їх керівнику подальших успіхів.