Обласна серпнева конференція педагогічних працівників Сумщини

Цьогоріч масштабний освітянський захід відбувся 26 серпня 2021 року на базі Краснопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів Краснопільської селищної ради під назвою «Сучасна опорна школа – вектор успіху громади».

До роботи конференції долучилися представники освітянської спільноти Глухівської міської ради у складі: Людмили ВЯСЯНОВИЧ, Оксани ЮДІНОЇ, Тетяни КАГАНЦОВОЇ та Наталії ДАВИДЕНКО.

На пленарному засіданні розглядалися нагальні питання про освітян та їх потреби, нові ідеї та їх реалізацію, безпечне освітнє середовище та його забезпечення, кошти та їх розподіл та інше. Виступи представників влади Сумської обласної адміністрації були чіткими, лаконічними і налаштовували на позитивний початок нового навчального року. Також на пленарному засіданні було вручено нагороди освітянам Сумщини: нагрудний знак «Відмінник освіти України», почесні грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації, грамоти Народного Депутата України, подяки Сумської обласної державної адміністрації та нагороди освітян, імена яких занесено до Обласної Дошки Пошани «Педагогічна гордість Сумщини». Наталія ДАВИДЕНКО, директор Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 отримала ПОДЯКУ за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління.

Всі учасники освітянського дійства мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, переглянути ряд майстер-класів здорового харчування та оцінити обіднє меню від відомого шеф-кухара Євгена Клопотенка.

У рамках основної частини заходу освітяни працювали за 6-ти тематичними платформами, що дало можливість ефективно охопити всі напрямки освітньої діяльності, проаналізувати досягнення, потреби та окреслити ефективні вектори розвитку.