ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене  емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  

У закладах загальної середньої освіти на території Глухівської міської ради пройшли святкові лінійки, приурочені початкові нового 2021-2022 навчального року та присвячені 30 річниці незалежності України.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які йдуть до Нової української школи. Для них цілий рік буде актуальним число один: перший клас, перший дзвоник, що покликав їх до класу, де їх чекатиме мудра перша вчителька з лагідними очима й проведе для них перший урок, вони сядуть за першу у своєму житті парту та відкриють перший підручник – Буквар. У своєму класі зустрінуть першого справжнього друга, вивчать першу літеру, напишуть та прочитають перше слово.

Не менш важливим навчальний рік буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, здавати ЗНО.

Миру, добра, злагоди в новому навчальному році! Нехай мереженим українським рушником стелиться життєва дорога кожного з нас!

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny/813-den-znan#sigProId620901dce7