ФІЗКУЛЬТУРНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ - 2021»

На виконання наказу відділу освіти Глухівської міської ради від 06.10.2021 №263-ОД «Про проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» у 2021-2022 навчальному році», з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності й зміцнення здоров’я учнівської молоді, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу 12 та 13 жовтня 2021 року у всіх закладах загальної середньої освіти на території Глухівської міської ради проходили І (шкільні) етапи фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Учасники фестивалю показали свою фізичну підготовку, а також свої знання з історії козацтва. Школярі змагались у перетягуванні канату, стрибках у довжину, стрибках на скакалці, човниковому бігу. За результатами змагань у кожному закладі загальної середньої освіти були визначені переможці.

Нехай діти ростуть здоровими, сильними, мужніми, люблять Україну, шанують її народ і себе. Хай кожен із нас добрими ділами стверджує, що козацькому роду нема переводу!