ЗИМОВІ ШКІЛЬНІ КАНІКУЛИ

Зима для дітей – це час активних ігор і веселих розваг.

У закладах загальної середньої освіти канікули розпочалися весело та радісно проведенням новорічно-різдвяних заходів, а саме: новорічна музично-розважальна програма для учнів: «З новим роком, друзі!», «Ялинка запалює вогні», «танцювальний марафон «Новорічна мозаїка»; театралізована вистава «Через гори, через край до нас їде Миколай», театралізоване дійство «Йде по світу Миколай»; новорічне свято «Казкова феєрія»; квест-гра «Новорічні передбачення»; новорічний бал; привітання Миколая «У дитинства край їде Святий Миколай».

З метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період, чіткої організації та проведення новорічно-різдвяних свят у закладах освіти було сплановано відповідну виховну роботу в класах, роботу гуртків, секцій. Класними керівниками проведено різноманітні конкурси, пізнавальні та розважальні програми.

Протягом канікул дівчатка та хлопчики разом зі своїми вчителями брали участь у різноманітних спортивних змаганнях, творчих конкурсах, у музично-розважальних програмах, конкурсі малюнків «Зимове місто», «Ой весела в нас зима», «Зима-чарівниця», майстер-класі «Виготовлення сніжинок з паперу», фінансово-економічна гра «Лісові комерсанти». Діти з великим задоволенням прогулювались зимовим парком та лісом, проводили розваги на свіжому повітрі: катання на ковзанах, санчатах.

Учні відвідали Музей археології Національного заповідника «Глухів» «Виставка різдвяних виробів».

За час канікул діти відпочили та з новими силами прийшли до школи. Чарівна атмосфера свят та канікул сприяла гарному та змістовному відпочинку учнів.