ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» У НОМІНАЦІЇ «КЕРІВНИК ГУРТКА – 2022»

27 квітня в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся другий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2022».

До участі у конкурсі долучилися 24 творчі талановиті педагоги закладів позашкільної освіти області.

Учасників конкурсу привітала Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,

Лариса Тихенко, директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Нікітін.

Учасники поділилися власними професійно-творчими надбаннями та перспективами щодо пізнавальної, творчої, пошукової, науково-дослідницької роботи з вихованцями під час конкурсного завдання «Моє педагогічне кредо», що проходило у форматі онлайн.

За підсумками журі у складі науково-педагогічних працівників Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського, спеціалістів комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського Палацу дітей та юнацтва ІІ місце в номінації "Керівник гуртка -2022 художньо-естетичного напряму"  посіла наша колега, керівник театрального гуртка Глухівського міського центру позашкільної освіти, досвідчений педагог, майстер своєї справи Анна Анатоліївна Трофименко.

Кейс з теми «Модернізація акторської майстерності в театральних гуртках закладів позашкільної освіти" розкрив власний досвід і роботу театрального гуртка "Планета мрії"!!!!

Вітаємо з перемогою!!! Бажаємо подальших злетів, креативних задумів та творчих вихованців.

#Творимо_Віримо_Переможемо