УСПІХИ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

Наші діти вірять в Перемогу рідної України. Своєю працею, талантом  доводять, що український народ непереможний. Навіть в такому тривожному, засмученому війною сьогоденні активно долучаються до творчої та науково-дослідницької діяльності.

21 травня, в День науки, 16 юних науковців закладів освіти Глухівської міської ради брали участь в обласній науково-практичні конференції «Перший крок у науку» в межах навчальної сесії для слухачів Сумського територіального відділення МАН. Дослідники презентували доповіді провідним науковцям Сумщини в наукових відділеннях технічних наук, комп’ютерних наук, історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, хімії та біології.

За результатами конференції переможцями та призерами стали:

І місце:

  • Бражник Мелана, вихованка гуртка «Екологія людини» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учениця КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Гулакова Інна Миколаївна), секція «Психологія»;
  • Троша Ангеліна, вихованка гуртка «Екологія людини» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО , учениця КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Гулакова Інна Миколаївна), секція «Педагогіка»;
  • Носатенко Олександр, вихованець гуртка «Географія рідного краю» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник Темченко Яна Сергіївна), секція «Ботаніка»;
  • Литвиненко Володимир, вихованець гуртка «Біологія людини» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО , учень КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Шилова Наталія Василівна), секція «Загальна біологія»;
  • Дем’яненко Катерина, вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО , учениця КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Кабанова Олена Олексіївна), секція «Літературна творчість»;
  • Сиротенко Микита, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО , учень Баницького навчально-виховного комплексу (науковий керівник Просяник Сергій Володимирович), секція «Історія України»;
  • Кислощаєва Юлія Вікторівна, учениця КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Плодиста Наталія Олександрівна), секція «Українська мова»;
  • Базуріна Софія, вихованка гуртка «Інформатика» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (науковий керівник Базурін Віталій Вікторович), секція «Кібербезпека»;
  • Сагайдак Анна, вихованка гуртка «Smart-технології» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО , учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник Сагайдак Павло Миколайович), секція «Авіо-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»;

ІІ місце:

  • Шпетна Владислава, вихованка гуртка «Географія рідного краю» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (науковий керівник Темченко Яна Сергіївна), секція «Психологія»;
  • Жотік Дмитро, вихованець гуртка «Географія та ландшафтознавство» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО , учень КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Ащеулова Інна Петрівна), секція «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі»;
  • Васькін Артур, учень Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (науковий керівник (Фурса Валентина Олексіївна), секція «Англійська мова»;

ІІІ місце:

  • Гуцуляк Ніна, учениця КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Терещенко Ірина Іванівна), секція «Етнологія»;
  • Голуб Анна, учениця КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (науковий керівник Троша Наталія В’ячеславівна), секція «Українська література»;
  • Бурик Вікторія, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (науковий керівник Надточій Світлана Миколаївна), секція «Українська література»;
  • Петьоріна Вікторія, вихованка гуртка «Дослідження ремесел» дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (науковий керівник Грудіна Ніна Михайлівна), секція «Мистецтвознавство».

Вітаємо учасників конференції та їх наукових керівників із новими досягненнями на шляху пізнання, адже «Перший крок у науку» - це чудовий початок науково-дослідницької діяльності. Бажаємо творчого натхнення, нових ідей, миру і добра!