СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ - 2022

26 серпня 2022 року серпнева конференція педагогічних працівників проходила у новому форматі: керівники закладів освіти та їх заступники, творчі вчителі долучилися до роботи конференції на дослідницькій ділянці Глухівського міського центру позашкільної освіти. Милуючись різнобарв’ям квітників та рясністю дерев, переглядали відеофільм про дистанційне навчання у 2021-2022 навчальному році та відвідали змістовні локації, що їх підготували працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з творчими вчителями: «Еко-Глухів», «Психологи за перемогу України», «Крокуємо до 5-го класу НУШ».

У роботі конференції взяли участь Надія Вайло, міський голова, Людмила Васянович, секретар міської ради, Олена Ковальова, голова територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України, керівники закладів освіти та їх заступники.

З вітальним словом звернулась до присутніх міський голова Надія Олексіївна Вайло та вручила Подяки за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, за підготовку переможців IV етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, за підготовку переможців ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021-2022 навчальному році.

Напередодні свята Дня знань відділ освіти Глухівської міської ради щиро вітає з початком нового 2022-2023 навчального року. Бажаємо неймовірних сил, здоров’я, натхнення, оптимізму, наполегливості, рішучості, щоб надати дітям нові знання, щоб зробити цей нелегкий 2022-2023 навчальний рік успішним і плідним.

Мирного та щасливого нового навчального року!