ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

26 серпня 2022 року відбулась серпнева конференція працівників освіти Сумської області на тему «Освіта Сумщини у вимірі викликів воєнного часу».

На заході було присутнє керівництво області, депутати різних рівнів, представники територіальних громад та закладів освіти. На конференції були підведені підсумки освітнього процесу Сумської області у 2021-2022 навчальному році в умовах воєнного станута розглянуті питання щодо організації навчання Сумщини у новому 2022-2023 навчальному році.

Також на обласній конференції були відзначені кращі педагоги Сумщини. Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено вчителя трудового навчання Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області Сергія Миколайовича ТИЩЕНКА. Учитель початкових класів Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівського ліцей-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Тетяна Миколаївна МІЩЕНКО нагороджена відзнакою Сумської обласної ради.

Вітаємо всіх педагогічних працівників Глухівської міської територіальної громади з початком нового 2022-2023 навчального року! Бажаємо творчої наснаги і нових наукових звершень! І швидкої перемоги у нашій рідній Україні!