Інформаційно-цифрову пролонгацію завершено

Із метою розширення уявлення педагогів про сутність інтерактивного навчання та методів, що сприяють забезпеченню інтерактивності у дистанційному форматі, удосконалення предметно-методичної та інформаційно-цифрової компетентності педагогічного працівника, практичного ефективного застосування онлайн-інструментів, що стимулюють інтерактивність учасників освітнього процесу з 11 листопада по 14 грудня 2022 року в рамках інформаційно-цифрової пролонгації були проведені навчальні практики для вчителів всіх освітніх галузей.

Корисною й цікавою була робота при застосуванні різноманітних сервісів, можливості яких вчителі відчули на практиці. Зокрема, теоретично та практично були розглянуті наступні застосунки:

  • організація роботи у веб-сервісі Google Classroom (спікер Маслюк С.М. – учитель інформатики ЗОШ №3);
  • проведення онлайн-уроків із використанням хромбуків (спікер Шликов С.М. – учитель інформатики ЗОШ №2);
  • можливості сервісу Canva для організації освітнього процесу (спікер Базюк Р.С. – учитель інформатики ЗОШ №1);
  • цифрові технології створення веб-квестів (спікер Васько М.М. – вчитель інформатики ЗОШ №3);
  • створення тестів за допомогою Google Forms (спікер Часницька Н.О. – вчитель математики ЗОШ №6).

Отримані знання допоможуть педагогам організовувати навчання вихованців під час освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

На завершальному етапі заходу консультантами ЦПР ПП були враховані побажання та пропозиції педагогічних працівників закладів освіти щодо питань, які наразі є актуальними та потребують розгляду на наступних зустрічах.