ПРОЄКТ «ЕКОГЛУХІВ» В ЧИСЛІ ПЕРМОЖЦІВ!!!

З метою популяризації кращих практик реалізації учнівських ініціатив, патріотичних, природоохоронних, доброчинних справ у громадах з  2021 року в області започаткований обласний конкурс соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду».

 У 2022 році представили на конкурс власний освітній проєкт «ЕкоГлухів» вихованці гуртка «Екологія людини» Глухівського міського центру позашкільної освіти (керівник гуртка та модератор проєкту Гулакова Інна Миколаївна)  та отримали високу оцінку журі конкуру – І місце.

Мета проєкту передбачає запобіганню забруднення навколишнього середовища Глухівської громади та її околиць побутовими відходами; розширення знань юних мешканців про вплив, шкоду побутових відходів на довкілля; формування екологічної свідомості та екологічної культури здобувачів освіти Глухівської громади, засобами популяризації інформації екологічного спрямування та опанування практичними навичками.

Проєкт реалізовується з 2021 року та набув великої популярності не тільки серед здобувачів освіти та містян Глухівської громади та й за її межами.

Вітаємо юних екоактивісток та їх модераторку з перемогою в конкурсі! Бажаємо подальших успіхів та втілення нових креативних ідей задля розвитку Глухівської громади .

Проєкт «ЕкоГлухів» ще триває, адже юні активісти мають ще багато ідей та планів!

Детальніше з проєктом «ЕкоГлухів» можна ознайомитись на сторінці FB

https://www.facebook.com/groups/391129199058424/?ref=share

https://drive.google.com/file/d/1bVLExtAr_xSfRaIcNow8Dg0JewUUP3cy/view?usp=share_link