19 травня 2022 року - День вишиванки в Україні. У цей день кожен українець, чи то в Україні, чи то за кордоном, може одягнути вишиванку і показати єдність, незламність і красу українського духу.

Учні та працівники закладів освіти долучилися до святкування Дня вишиванки. З 16 до 19 травня 2022 року в усіх закладах освіти були проведені онлайн-заходи, флешмоби з нагоди Дня української вишиванки - свята національної єдності.

Вишиванка – це код нації. Національна пам’ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам. Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною!

Вперед до ПЕРЕМОГИ!

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny?limitstart=0#sigProIda7eaa8149a

19 травня продовжено проведення циклу онлайн-зустрічей з вчителями, які у 2022-2023 навчальному році будуть працювати з учнями 5-х класів НУШ. До участі долучилися вчителі технологічної освітньої галузі (трудове навчання), які розглянули перспективи та проблеми  наступності у впровадженні Концепції      «Нова українська школа». До активного обговорення призвели питання використання модельних програм, складання освітніх програм, вибір підручників НУШ, здійснення формального оцінювання та інші. Думка кожного учасника була врахована та взята до уваги, окреслено ряд проблем, які потрібно опрацювати на наступній зустрічі.

Труд

Трудове

тр

 

12 травня розпочався цикл он-лайн зустрічей з учителями-предметниками, які будуть працювати з учнями 5-х класів НУШ. Зустріч з учителями англійської мови відбулася в дистанційному форматі на платформі ZOOM.

Актуальними для обговорення стали питання навчання англійської мови в 5 класі за Державним стандартом базової середньої освіти  в умовах реалізації  Концепції «Нова українська школа», а саме: розглянуті  особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану (Ричка С.П. – консультант ЦПР ПП), порівняльні характеристики модельних програм та підручників «Англійська мова. 5 клас» (Козлова О.І. – вчитель НВК №4; вправи з учасниками зустрічі «Асоціативний кущ», «Представлення»),  питання  формувального оцінювання навчальних досягнень учнів  (Ричка С.П. – консультант ЦПР ПП), розроблені методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в 5 класах НУШ.

слайдслайд 1

З метою патріотичного виховання дітей і учнівської молоді засобами мистецтва, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, пропаганди кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні 28 квітня 2022 року у заочному форматі відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співограй».

У заході взяли участь 315 вихованців вокальних колективів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сумської області.

На розгляд журі було представлено тридцять три відеоматеріалів виступів дитячих творчих колективів серед них - вокальний колектив "Bloom Vox" Глухівського міського центру позашкільної освіти (керівник Ксенія Власенко).

За підсумками журі колектив посів ІІІ місце в номінації "Естрадний спів" у І віковій групі (9-11років, основного рівня виконавської майстерності).

Юні вокалісти Сумщини впевнені що зовсім скоро вони разом заспівають пісню ПЕРЕМОГИ

#Творимо_Віримо_Переможемо

Відео за посиланням:

https://youtu.be/DxBiFhqsY7g

27 квітня в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся другий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2022».

До участі у конкурсі долучилися 24 творчі талановиті педагоги закладів позашкільної освіти області.

Учасників конкурсу привітала Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,

Лариса Тихенко, директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Нікітін.

Учасники поділилися власними професійно-творчими надбаннями та перспективами щодо пізнавальної, творчої, пошукової, науково-дослідницької роботи з вихованцями під час конкурсного завдання «Моє педагогічне кредо», що проходило у форматі онлайн.

За підсумками журі у складі науково-педагогічних працівників Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського, спеціалістів комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського Палацу дітей та юнацтва ІІ місце в номінації "Керівник гуртка -2022 художньо-естетичного напряму"  посіла наша колега, керівник театрального гуртка Глухівського міського центру позашкільної освіти, досвідчений педагог, майстер своєї справи Анна Анатоліївна Трофименко.

Кейс з теми «Модернізація акторської майстерності в театральних гуртках закладів позашкільної освіти" розкрив власний досвід і роботу театрального гуртка "Планета мрії"!!!!

Вітаємо з перемогою!!! Бажаємо подальших злетів, креативних задумів та творчих вихованців.

#Творимо_Віримо_Переможемо

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny?limitstart=0#sigProId31d209221d

Гарна новина! 

Нещодавно ми розповідали про те, що юні науковці Глухівської громади Троша Ангеліна,Бражник Мелана, Кархова Юлія, Дем‘яненко Катерина ( вихованки гуртків дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учениці КЗ СОР Глухівський ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)пройшли  відбір участі у національному фінальному  етапі GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільшого конкурсу проєктів екологічного спрямування в світі для школярів 8–11 класів. 

   Сьогодні з гордістю повідомляємо, що всі наші учасниці отримали нагороди:

БРАЖНИК МЕЛАНА, золота медаль ( категорія «Наука»);

КАРХОВА ЮЛІЯ - срібна медаль ( категорія «Наука»);

ТРОША АНГЕЛІНА - срібна медаль ( категорія « Короткометражний фільм»);

ДЕМ‘ЯНЕНКО КАТЕРИНА - бронзова медаль ( категорія «Креативне письмо»).

Вітаємо учасниць та їх керівників Гулакову І.М., Кабанову О.О.,Ащеулову І.П. 

Бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення, миру і добра!

View the embedded image gallery online at:
http://glukhiv-osvita.gov.ua/novyny?limitstart=0#sigProId11a024f43b

21 КВІТНЯ о 12:00 у сквері Тараса Шевченка відбудеться фестиваль писанок "Великоднє диво". Запрошуємо всіх бажаючих!Великоднє диво